Program - Hospitality AC Milan

Je to jednoduché - vyberte si zápas a ostatné nechajte na nás.


V chráme emócií každý okamih trvá večne. Milan Corporate 2012/2013 je výhradným Corporate Hospitality programom, ktorý vám umožní zažiť zápasy AC Miláno na štadióne San Siro. Naozaj jedinečná príležitosť, ktorá sa Vás bude týkať ešte pred výkopom: so svojimi hosťami strávite nezabudnuteľné chvíle a emócie. Iba AC Miláno, najúspešnejší klub na svete, je schopný pre Vás vytvoriť takýto zážitok. AC Milan Corporate 2012/13 ponúka široké spketrum Corporate Hospitality riešení a balíčkov, ktoré budú vyhovovať všetkým druhom firemných aktivít.

Oficiálne AC Milan Corporate Hospitality programy umožnia Vám a Vašim hosťom spojiť vašu spoločnú vášeň pre futbal s vysoko kvalitnou firemnou pohostinnou službou. Najlepšie futbalové zápasy si vychutnáte z najexkluzívnejších sedadiel na štadióne San Siro. Navyše máte k dispozícii elegantnú a exkluzívnu pohostinosť, vyhradené parkovisko, 5 hviezdičkové cateringové služby a špeciálnu zákaznícku podporu vždy k vašim službám. Futbalové emócie, aké ste nikdy predtým nezažili!
AC Milan Corporate je nielen nezabudnuteľným zážitkom, ale aj veľmi efektívnym obchodným nástrojom, ktorý vám jedinečným spôsobom umožní vytvárať a posilňovať vzťahy s Vašimi hosťami a vybudovať relačné siete, ktoré budú trvať aj po skončení sezóny.
Na základe Vašej žiadosti Vám zabezpečíme Hospitality Program nasledujúcich mužstiev: 
Inter Miláno, Real Madrid, FC Barcelona, Lazio Roma, Palermo, FC Genoa, Sampdoria Genoa.


Partneri:
Sme oficiálny partner:


Benzin.SK:


Austria.SK


O ktorý šport sa najviac zaujímate?

A - Futbal
B - Tenis
C - Motošport
D - Hokej

Na zápas akého mužstva by ste si kúpili lístky?

A - AC Milan
29%
B - Inter Milan
18%
C - Juventus FC
17%
D - SSC Napoli
17%
E - FC Barcelona
19%

Ktorý spôsob nákupu lístkov by ste si vybrali?

A - Okamžite - online - platba kartou
52%
B - Prevodom podľa predfaktúry
41%

Ako ste našu stránku našli?

A - Cez vyhľadávač Google
33%
B - Cez Facebook
21%
C - Cez známeho
23%
D - Cez zľavový portál
20%